Meeting attendance

Wednesday, 5th February, 2020 6.30 pm, Joint Planning Committee, CANCELLED

Venue:   Council Chamber, Council Offices, The Burys, Godalming

Contact:    Ema Dearsley
Democratic Services Officer
 

Meeting attendance
Attendee Role Attendance Attendance comment
Councillor Richard Cole Liberal Democrats Eastern Area Chairman
Councillor David Beaman FARN Western Area Vice Chairman
Councillor Brian Adams CON Southern Area Committee Member
Councillor Peter Clark FARN Western Area Committee Member
Councillor Carole Cockburn CON Western Area Committee Member
Councillor Steve Cosser CON Central Area Committee Member
Councillor Martin D'Arcy Green Party Eastern Area Committee Member
Councillor Kevin Deanus CON Eastern Area Committee Member
Councillor Sally Dickson FARN Western Area Committee Member
Councillor Brian Edmonds FARN Western Area Committee Member
Councillor David Else CON Central Area Committee Member
Councillor Paul Follows Liberal Democrats Central Area Committee Member
Councillor John Gray CON Eastern Area Committee Member
Councillor Val Henry CON Eastern Area Committee Member
Councillor George Hesse FARN Western Area Committee Member
Councillor Daniel Hunt Liberal Democrats Western Area Committee Member
Councillor Peter Isherwood CON Southern Area Committee Member
Councillor Anna James CON Southern Area Committee Member
Councillor Jacquie Keen Liberal Democrats Southern Area Committee Member
Councillor John Neale FARN Western Area Committee Member
Councillor Peter Nicholson Liberal Democrats Southern Area Committee Member
Councillor Liz Townsend IND Eastern Area Committee Member
Councillor George Wilson Labour Central Area Committee Member
Councillor Roger Blishen FARN Western Area Substitute
Councillor Jerome Davidson Liberal Democrats Southern Area Substitute
Councillor Simon Dear CON Southern Area Substitute
Councillor Patricia Ellis CON Eastern Area Substitute
Councillor Jan Floyd-Douglass CON Central Area Substitute
Councillor Mary Foryszewski CON Eastern Area Substitute
Councillor Michael Goodridge MBE CON Eastern Area Substitute
Councillor Michaela Gray FARN Western Area Substitute
Councillor Joan Heagin Liberal Democrats Central Area Substitute
Councillor Chris Howard CON Eastern Area Substitute
Councillor Robert Knowles CON Southern Area Substitute
Councillor Michaela Martin FARN Western Area Substitute
Councillor Peter Martin CON Central Area Substitute
Councillor Kika Mirylees FARN Western Area Substitute
Councillor Stephen Mulliner CON Southern Area Substitute
Councillor Ruth Reed Liberal Democrats Eastern Area Substitute
Councillor Paul Rivers Liberal Democrats Central Area Substitute
Councillor John Robini Liberal Democrats Southern Area Substitute
Councillor Christine Baker Liberal Democrats Central Area Substitute
Councillor Trevor Sadler CON Central Area Substitute
Councillor Richard Seaborne CON Eastern Area Substitute
Councillor John Ward FARN Western Area Substitute