Alfold Dunsfold & Hascombe |
Kevin Neil DEANUS |
The Conservative Party |
|
Alfold Dunsfold & Hascombe |
Connor Kurt RELLEEN |
The Conservative Party |
|
Bramley & Wonersh |
Lauren Kaye ATKINS |
The Conservative Party |
|
Bramley & Wonersh |
Jane Kathryn AUSTIN |
The Conservative Party |
|
Bramley & Wonersh |
Michael Rodney GOODRIDGE |
The Conservative Party |
|
Chiddingfold |
Dave BUSBY |
Liberal Democrats |
|
Cranleigh East |
Ken REED |
Liberal Democrats |
|
Cranleigh East |
Ruth Carolyn REED |
Liberal Democrats |
|
Cranleigh East |
Philip TOWNSEND |
Liberal Democrats |
|
Cranleigh West |
Alan Rodney MORRISON |
Liberal Democrats |
|
Cranleigh West |
Elizabeth Ann [Liz] TOWNSEND |
Liberal Democrats |
|
Elstead & Peper Harow |
Gemma Felicity LONG |
Liberal Democrats |
|
Ewhurst & Ellens Green |
Michael James HIGGINS |
Liberal Democrats |
|
Farnham Bourne |
Carole Agnes COCKBURN |
The Conservative Party |
|
Farnham Bourne |
Christopher George MURRAY |
Farnham Residents |
|
Farnham Castle |
George Adam Legrew HESSE |
Farnham Residents |
|
Farnham Castle |
Heather McCLEAN |
Farnham Residents |
|
Farnham Firgrove |
Jeremy Nicholas [Jerry] HYMAN |
Farnham Residents |
|
Farnham Firgrove |
Christina Le Fleming [KIka] MIRYLEES |
Farnham Residents |
|
Farnham Heath End |
Tony FAIRCLOUGH |
Farnham Residents |
|
Farnham Heath End |
Michaela WICKS |
Farnham Residents |
|
Farnham Moor Park |
Andrew Gillespie [Andy] MACLOED |
Farnham Residents |
|
Farnham Moor Park |
Mark Ian MERRYWEATHER |
Liberal Democrats |
|
Farnham North West |
David BEAMAN |
Farnham Residents |
|
Farnham North West |
Graham John WHITE |
Farnham Residents |
|
Farnham Rowledge |
Peter Alexander CLARK |
Farnham Residents |
|
Farnham Rowledge |
John Anthony WARD |
Farnham Residents |
|
Farnham Weybourne |
Andrew James Seymour LAUGHTON |
Farnham Residents |
|
Farnham Weybourne |
Richard Peter STEIJGER |
Liberal Democrats |
|
Godalming Binscombe & Charterhouse |
Nick PALMER |
Labour Party |
|
Godalming Binscombe & Charterhouse |
Paul Sidney RIVERS |
Liberal Democrats |
|
Godalming Binscombe & Charterhouse |
Stephen Edward Dalton WILLIAMS |
Green Party |
|
Godalming Central & Ockford |
Paul David FOLLOWS |
Liberal Democrats |
|
Godalming Central & Ockford |
Victoria Claire KIEHL |
Liberal Democrats |
|
Godalming Farncombe & Catteshall |
Janet Anne CROWE |
Labour Party |
|
Godalming Farncombe & Catteshall |
Penny RIVERS |
Liberal Democrats |
|
Godalming Holloway |
Adam William Duce |
Liberal Democrats |
|
Godalming Holloway |
Peter James MARTIN |
The Conservative Party |
|
Haslemere East |
Zoe Alice BARKER-LOMAX |
The Conservative Party |
|
Haslemere East |
Peter John NICHOLSON |
Liberal Democrats |
|
Haslemere East |
Terry WELDON |
Liberal Democrats |
|
Haslemere West |
John Edward ROBINI |
Liberal Democrats |
|
Haslemere West |
Jacqueline Rosemary KEEN |
Liberal Democrats |
|
Hindhead & Beacon Hill |
Jerome Michael Francis DAVIDSON |
Liberal Democrats |
|
Hindhead & Beacon Hill |
Julian Hewitt SPENCE |
Liberal Democrats |
|
Western Commons |
David John MUNRO |
Independent |
|
Western Commons |
James STAUNTON |
The Conservative Party |
|
Witley & Milford |
Maxine Beatrice GALE |
Independent |
|
Witley & Milford |
Andrew Duncan LAW |
Liberal Democrats |
|
Witley & Milford |
Pheobe SULLIVAN |
The Conservative Party |
|